Попівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Головна » 2015 » Лютий » 17 » Семінар з німецької мови
Семінар з німецької мови

Школа – велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ.

Тут пізнає себе кожна дитина,

І відправляється звідси в політ.

(Надія Красоткіна)

13 лютого наша школа радо приймала гостей з району: методистів (Бруцьку Л.М., Тимошенко М.О.) та вчителів німецької мови, які мали змогу ознайомитися з досвідом своєї колеги Шпак Валентини Василівни.

Зустріч учасників семінару відбулася в теплій, дружній атмосфері тренінгу «Знайомство» , який провела заступник директора з виховної роботи Сухомлин Н. Г.

Учасники семінару переглянули урок німецької мови у 2 класі «Im Winter», на якому Валентина Василівна поділилася досвідом використання ігрових елементів у початковій школі.

«Хто не вивчає іноземної мови, той не знає рідної» (Й.В. Гете) такими словами розпочався усний журнал для старшокласників “Die Stunde der Poesie und Musik”. Цей захід був насичений змістовним поєднанням музичних і поетичних творів німецьких авторів, які звучали в оригіналі та перекладі.

Після закінчення семінару учасники обговорили урок та захід Валентини Василівни, поділилися враженнями, виробили методичні рекомендації щодо використання ігрових елементів для активізації лексичного і граматичного матеріалу на уроках німецької мови.

,
Переглядів: 417 | Додав: Євген | Рейтинг: 0.0/0